3. ročník Zámek dětem na Dobříši - 13.6. 2015 !

Akce věnovaná zejména rodinám s dětmi, pro které byl připraven bohatý hudební a zábavný program. Tentokrát se ZÁMEK DĚTEM uskutečnil, v sobotu 13. června 2015, na zámku Dobříš. Jednodenní akce se konala od 10:00 do 17:00hod..
HLAVNÍ PROGRAM pro návštěvníky byl doslova nabitý. O perfektní zahájení se postaralo se svým hudebně-tanečním vystoupením duo VANDA A STANDA, vystoupily také děti ze 4.MŠ Dobříš, své předvedly děti z kurzů Renaty Kubátové a  nechybělo ani divadelní představení „O drakovi“ v podání DIVADÝLKA Z PYTLÍČKU. 
Velkému nadšení diváku se těšilo kouzelnické vystoupení MAGIC DUA, módní přehlídka firmy Baby Olé nebo představení profesionálních tanečníků z Taneční školy Pavla Kojetína. Na Dobříš přijela ukázat také hudebně-taneční skupina MYŠ & MAŠ. Hlavní program byl pak zakončen slavnostním příchodem královské rodiny v podání paní Zdeňky Žádníkové Volencové a pana Miloslava Havlíčka.
DOPROVODNÝ PROGRAM zahrnoval POHÁDKOVÁ STANOVIŠTĚ ve francouzské zahradě, kde si děti plnily pohybové, vědomostní i tvořivé úkoly, za které dostávaly odměny. Probíhaly soutěže i losování vstupenek o ceny a zpřístupněny byly také zámecké komnaty s možností prohlídky na téma DOBŘÍŠSKÉ PŘÍZRAKY. V aleji zámecké zahrady pak byly umístěny PROMO-STÁNKY našich partnerů (Česko-anglická školka, Ententýky.cz, hračky Pexi, Baby Olé a Briliantina). Celou akci doplňovaly výtvarné dílny, stánky se suvenýry i občerstvením a možnost jízdy na koních.
Cena celodenního rodinného vstupného byla 390,-Kč (2x dospělý + max. 3x dítě) a jednotlivé pak činilo 120,-Kč (1 osoba).
Hlavními sponzory celé akce ZÁMEK DĚTEM byly firmy ENERGON reality, VHS Dobříš, DOKAS, Střechy Fous, H.spol, s.r.o. a Fabián Dobříš. Nadační 
Fond Zdeňky Žádníkové, DOKAS a H.spol., s.r.o.. Celou akci podpořil také Nadační fond Zdeňky Žádníkové. 
Celá tisková zpráva zde.