Pojďte s námi do pohádky!

Srdečně Vás zveme na první ročník akce "Zámek dětem" - pohádkový den pro děti na dobříšském zámku, která se koná  9.6.2012 od 10 do 18hod.

Tento den se dobříšský zámek promění v jednu velkou pohádkovou zemi.

 

Na děti zde bude čekat bohatý program, moderovaný samotným zámeckým šaškem Vaškem a princeznou Karolínkou. Během dne pobaví děti i jejich rodiče například Vanda a Standa, všem zazpívá Markéta Konvičková, pohádku o Kašpárkovi a princezně zahraje divadélko v Kufru, zazpívat přijde také Zdeňka Žádníková s dcerami a chybět nebude ani samotný král s královnou či opravdový ples princezen.

Po celý den budou probíhat prohlídky zámku určené nejen dětem. Samozřejmě nemohou chybět ani další pohádkové postavy, a proto na děti čeká hned několik stanovišť s pohádkovými postavami. Zde si děti pohrají, splní úkoly a seznámí se například s vodníkem, pohádkovou babičkou, čarodějkami, vílami, pradlenkou či švadlenkou. Vyzkouší si, jak se žije na statku, pomohou uvařit zámeckému kuchaři jídlo pro princeznu, zjistí co dělá špalíčková Eliška nebo se stanou opravdovým rytířem. Bude zde i mnoho stánků s občerstvením a suvenýry, které neodmyslitelně k pohádkám patří.

 

Přijďte tedy i Vy s rodinou prožít nezapomenutelný den určený právě pro Vás a Vaše děti, pobavit se, zasmát se, připomenout si svět pohádky a zapomenout na všední starosti.

Program se bude odehrávat v překrásné francouzské zahradě, kde na děti i jejich doprovod bude čekat opravdu spoustu zábavy! Cena rodinného vstupného činí 290,-Kč (2x dospělý + 2x dítě) a jednotlivé pak 90,-Kč (1 osoba). Ke vstupence si navíc můžete zakoupit zvýhodněné vstupné na zámeckou prohlídku.

Jako hlavní průvodci celodenního programu se na Vás těší šašek Vašek a princezna Karolínka.

Upoutáv ka      Plakát